"מחיר יקר": תושב העיר נדבק ומזהיר מטיסות לחו"ל

יוסי לוז
י"ב אב ה'תשפ"א 21/07/21
הוא בסך הכל נסע לטיול משפחתי עם משפחתו בגאורגיה ביודעו כי הוא מחזיק בתעודת מחוסן, אך לא דמיין כי הוא יחזור משם חיובי לקורונה • ממיטתו במחלקה פנימית א' בבית החולים איכילוב פנה תושב אלעד במונולוג ושיתף: "אם הייתי יודע שזה המחיר שאשלם - לא הייתי נוסע. זה לא שווה את הסבל"

תושב העיר אשר יצא לטיול עם משפחתו בחו"ל שב לישראל ויממה לאחר הבדיקה שעבר בשדה התעופה הוא נמצא חיובי לקורונה. במונולוג מוסרט מבית החולים הוא פנה לאזרחי ישראל והמליץ למי שלא חייב לנסוע שיתאפק ויחכה עד שהמצב יהיה טוב יותר.

התפרצות הגל הרביעי של נגיף הקורונה בישראל בשבועות האחרונים, נזכיר, חדרה לישראל על ידי אזרחים ששבו מחו"ל ונחשפו להווריאנט ההודי והמוטציות הנוספות שהביאו לעלייה משמעותית בתחלואה העולמית.

על אף זאת בישראל עדיין לא השכילו להבין ולסגור את הפרצה בנתב"ג, שאל המרחב האווירי שלה נכנסים ויוצאים בכל יום אלפי נוסעים היוצאים וחוזרים ממדינות זרות ואשר עלולים להביא עמם מוטציות שונות של הנגיף – וביניהם, כאמור, גם בנימין ציונוב, אשר טס לטיול משפחתי בגאורגיה וחזר חיובי לקורונה.

עוד בנושא: 

קורונה בעיר: חולה אחד אומת; תתוגבר האכיפה בעיר

על חם: תושבת העיר הפרה בידוד ונתפסה באוטובוס

ציונוב, בן 41, אב לשישה ילדים - והבוקר ממיטתו במחלקה פנימית א' פה בבית החולים איכילוב הוא תיאר כיצד נדבק: "לפני כשבועיים טסתי יחד עם הורי ובתי לטיול בגאורגיה. לא חששתי לטוס כי אני והורי התחסנו בחיסון לקורונה לפני מספר חודשים והרגשתי מוגן".

"ביום האחרון שלנו בגאורגיה נדרשנו לבצע בדיקת קורונה שלשמחתי יצאה שלילית", הוא מוסיף ומשתף. "עם חזרתנו לארץ ביצעתי בדיקת קורונה נוספת בשדה התעופה של נתב"ג ויום למחרת

עוד באותו היום ציונוב החל להשתעל בצורה חריפה, סבל מסחרחורות והיה לו קושי רב לנשום. הוא הובל לבית החולים איכילוב ופה קיבל טיפול תרופתי תומך ששיפר את מצבו. "אני כבר מאושפז במחלקה חמישה ימים. אם הייתי יודע שזה המחיר שאשלם עבור הטיול הזה - לא הייתי נוסע. זה לא שווה את הסבל הזה", הוא סיכם את דבריו.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.