ראש העין: האב נתפס נוהג כשבנו בן ה-8 מחזיק בהגה

יוסי לוז
כ"ג ניסן ה'תשפ"א 05/04/21
במהלך פעילות המשטרה אמש כנגד עבירות מסכנות את חיי המשתמשים בדרך, נתפס בראש העין חשוד נוהג ברכב כשבנו בן ה 8 יושב על ברכיו ומחזיק בהגה • במקרה נוסף, תפסו שוטרי התנועה בכביש 444 נהג כשהוא נוהג בגילופין ובנוסף התברר כי מעולם לא הוציא רישיון נהיגה
אילוסטרציה | צילום: דוברות המשטרה
אילוסטרציה | צילום: דוברות המשטרה

במבצע אכיפת תנועה רחב היקף שהתקיים אמש, יום ראשון, בערי השרון נתפס בראש העין אב שנהג ברכב בזמן שעל ברכיו יושב בנו הקטן המחזיק בהגה ובעקבות כך הוא הועבר לחקירה. במקרה נוסף בכביש 444 נתפס נהג כשהוא בגילופין ולאחר בירור קצר התברר כי מעולם לא הוציא רישיון נהיגה.

במהלך הפעילות רשמו שוטרי מרחב שרון ושוטרי אגף התנועה מאות דוחות לנהגים שנתפסו בעת ביצוע עבירות תנועה המסכנות את חיי המשתמשים בדרך ובסך הכל נרשמו 221 דו"חות, ביניהם עשרות דוחות בגין שימוש בטלפון סלולרי במהלך נסיעה, עשרות דוחות בגין אי ציות לרמזור אדום, להוראות תמרור ועוד.

מדוברות המשטרה(מרחב שרון) נמסר, כי "במהלך הפעילות זיהו השוטרים ברחוב המעיין בראש העין רכב הנוסע בכביש והנהג שאוחז בהגה נראה ילד קטן. משעצרו השוטרים את הרכב לבדיקה התברר כי ברכב נהג אביו כשהילד בן ה 8 יושב על ברכיו ומחזיק את ההגה. האב החשוד הועבר לחקירה בידי בוחני התנועה:.

"באירוע נוסף בכביש 444 תפסו שוטרי התנועה נהג כשהוא נוהג בגילופין ובנוסף התברר כי מעולם לא הוציא רישיון נהיגה, הנהג נעצר לחקירה", הוסיפו במשטרה וציינו, כי "פעילות זו של המשטרה הנה נדבך נוסף במכלול פעולות הננקטות שתכליתן מאבק בתאונות הדרכים והשרשת תרבות נהיגה זהירה ובטוחה לטובת כלל המשתמשים בדרך".