פעם נוספת: מפר בידוד נמצאה בסופר בעיר ונקנס

יוסי לוז
כ"א אלול ה'תשפ"א 29/08/21
במהלך פעילות השיטור העירוני בעיר לאכיפת מגבלות הקורונה ואיתור מפרי בידוד, אחד מתושבי העיר נתפס על חם כשהוא מפר בידוד בסופרמרקט • אנשי השיטור העירוני שאיתרו את אותו אדם קנסו אותו ב-5,000 שקלים והוא נדרש לשוב לבידוד באופן מיידי
אכיפת תקנות הקורונה | צילום: דוברות המשטרה
אכיפת תקנות הקורונה | צילום: דוברות המשטרה

במהלך פעילות יזומה של השיטור העירוני לבלימת התפשטות נגיף הקורונה ואיתור מפרי בידוד, במהלך היום אותר תושב העיר החייבת בבידוד כשהוא נמצא באחד הסופרים בעיר - ובעקבות כך נרשם לו דו"ח על סך 5,000 שקלים בגין הפרת בידוד והתנהגות בניגוד להוראות צו בריאות העם.

לאורך תקופת הקורונה, נזכיר, נתפסו כמה מפרי בידוד בעיר. רק לפני כחודש וחצי אותרה תושבת העיר החייבת בידוד כשהיא נמצאת על אוטובוס עירוני, זאת לאחר שאנשי השיטור העירוני הגיעו לביתה, התקשרו אליה וביקשו שתזדהה דרך חלון או מרפסת ביתה - ושמעו את מערכת הכריזה של האוטובוס.

במקרה נוסף שארע לפני כשמונה חודשים, במהלך בדיקה שגרתית אתרו שוטרי תחנת ראש העין על קו 180 שיצאה מהעיר לכיוון בני ברק נוסעת שהפרה בידוד ובעקבות כך קנסו אותה ב-5,000 שקלים.

במקרה נוסף וחמור יותר, שארע לפני קרוב לשנה, נתפס על ידי 'השיטור העירוני' תושב העיר במרכז מסחרי 'נחלת יצחק' בעיר בשעה שהיה חיובי לקורונה. הוא נקנס ב-5,000 שקלים וזומן לחקירה פלילית.

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.