סמוך לעיר: שתי משאיות עם לוחית רישוי זהה נתפסו

יוסי לוז
ל' סיון ה'תשפ"א 10/06/21
בפעילות שוטרי אגף התנועה נתפסו שתי משאיות זהות, בעלות מספר לוחית רישוי זהה, שנעו על כביש 444 בהפרש של מספר דקות • מבדיקה שנערכה עלה, כי השניים הינם תושבי חברון, שאחד מהם מעולם לא הוציא רישיון נהיגה ואילו השני ללא אישורי שהייה כחוק בישראל - ובעקבות כך הם נעצרו

בפעילות של משטרת ישראל נתפסו שתי משאיות עם לוחית רישוי זהה שנעו על כביש 444 סמוך לאלעד בהפרש של מספר דקות. מבדיקה שנערכה עלה כי שני הנהגים הינם תושבי חברון, כאשר אחד מעולם לא הוציא רישיון נהיגה והשני ללא אישורי שהייה כחוק בישראל -  ובעקבות כך שני הנהגים נעצרו.

מדוברות המשטרה (אגף התנועה) נמסר, כי "במהלך פעילות אכיפה נגד רכבי משא ורכבים כבדים המבצעים עבירות מסכנות חיים, הבחינו שוטרים בכביש 444, סמוך לעיר אלעד, בנהג משאית שעורר את חשדם".

"בעוד השוטרים בודקים את פרטי הנהג והמשאית חלפה בסמוך אליהם משאית נוספת, זהה למשאית שעצרו לבדיקה ובעלת מספר לוחית זיהוי זהה", הוסיפו בדוברות וציינו, כי "בבדיקה עלה כי שני הנהגים הנם תושבי חברון. אחד מעולם לא הוציא רישיון נהיגה ואילו השני ללא אישורי שהייה כחוק בישראל ומשכך רישיון הנהיגה שלו אינו תקף. הנהגים נעצרו והמשאיות נתפסו בהתאם לצורכי החקירה".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.