סמוך לברקת: תאונה עם מעורבות אופנוע ורכב פרטי

יוסי לוז
ד' ניסן ה'תשפ"א 17/03/21
כוחות ההצלה הוזעקו בשעות הערב המוקדמות לצומת ברקת, בעקבות דיווח על תאונה עם מעורבות אופנוע ורכב פרטי • חובש 'איחוד הצלה', דוד ענתבי: " הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לרוכב האופנוע שנפצע בגפיו ובראשו. לאחר מכן הוא פונה לבית חולים, כשמצבו בשלב זה מוגדר בינוני"
צילום: דוברות הצלה אלעד
צילום: דוברות הצלה אלעד

בשעות הערב המוקדמות הוזעקו כוחות ההצלה לצומת ברקת שבכביש 444 הסמוך לעיר, בעקבות דיווח על תאונת דרכים עם מעורבות אופנוע ורכב פרטי. חובשים שהגיעו למקום העניקו טיפול רפפואי ראשוני לרוכב האופנוע והוא פונה להמשך טיפול בבית החולים שיבא בתל השומר, כשמצבו בינוני.

מדוברות הצלה אלעד נמסר, כי "כונני מד"א - הצלה אלעד, הוזעקו לכביש 444 צומת ברקת  בעקבות דיווח על תאונת דרכים קשה. יהושע פורייס שהגיע למקום העניק טיפול רפואי ראשוני לרוכב אופנוע כבן 23 שנפגע מרכב ונחבל בראש, צוות טיפול נמרץ של מגן דוד אדום פינה את הפצוע לבית חולים שיבא כשמצבו מוגדר בינוני.

חובש 'איחוד הצלה', דוד ענתבי, סיפר: "מדובר בתאונה עם מעורבות רכב פרטי ואופנוע. הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לרוכב האופנוע שנפצע בגפיו ובראשו. לאחר מכן הוא פונה לבית חולים כשמצבו בשלב זה מוגדר בינוני".