סמוך לאלעד: החליק עם אופנוע ונפצע בינוני

יוסי לוז
י' שבט ה'תשפ"א 23/01/21
רוכב אופנוע התהפך ביום שישי האחרון בסמוך לעיר, במהלך רכיבה קבוצתית בשטח וכתוצאה מכך נפצע באורח בינוני • כוחות ההצלה שהגיעו למקום העניקו לנפגע טיפול רפואי ראשוני בשטח ולאחר מכן הוא פונה בניידת טיפל נמרץ לבית החולים בלינסון בפתח תקוה להמשך טיפול
צילום: דוברות איחוד הצלה
צילום: דוברות איחוד הצלה

כוחות ההצלה הוזעקו בשעות הבוקר המאוחרות של יום שישי האחרון לכביש עוקף אלעד, בעקבות דיווח על רוכב אופנוע כבן 48 שהתהפך ונפצע במהלך רכיבה. חובשים שהגיעו למקום העניקו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח והוא פונה להמשך טיפול בבית החולים בלינסון בפתח תקוה.

בדוברות מד"א מסרו, כי "בשעה 10:29 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על רוכב אופנוע שנפצע במהלך רכיבה בשטח פתוח סמוך לאלעד. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח בילינסון גבר בן 49 במצב בינוני עם חבלות בפלג גופו העליון". 

מדוברות 'הצלה אלעד' נמסר, כי חובש הארגון שרון עובד, בסיוע מתנדבים נוספים, טיפלו ברוכב האופנוע. "מצאנו רוכב אופנוע כבן 49 שהתהפך במהלך רכיבת שטח ונפגע בגפיים", סיפרו חובשי הארגון. "לאחר טיפול וקיבועים, הנפגע פונה על ידי צוות טיפול נמרץ של מגן דוד אדום לבית חולים בלינסון בפתח תקווה, כשמצבו מוגדר בינוני".

חובש איחוד הצלה, שימי עזר, שהגיע ראשון לזירה סיפר: "מדובר באופנוען שהחליק תוך כדי רכיבה קבוצתית בשטח עם קבוצת אופנוענים. הגעתי לזירה יחד עם חובשים נוספים שהגיעו ברכב שטח של איחוד הצלה והענקנו סיוע ראשוני לרוכב האופנוע שנפצע בינוני".

צילום: דוברות 'הצלה אלעד'