מרגש: חתן הבר מצווה נדבק ו'עזר מציון' התגייסו

יוסי לוז
כ"א אלול ה'תשפ"א 29/08/21
במשך תקופה הוא התכונן לחגיגת הבר המצווה שלו, אך שום דבר לא הכין אותו לכך ששעות ספורות קודם לכן הוא יחד עם בני משפחתו ייצאו חיוביים לקורונה ויכנסו לבידוד • ב'עזר מציון הרימו את הכפפה ובתוך שעה הרימו מתחת מרפסת ביתו חגיגת בר מצווה שלעולם הוא לא ישכח • תיעוד

בקשה לא צפויה נחתה הערב על סניף 'עזר מציון' בעיר – במסגרתה התבקשו מתנדבי הארגון לארגן אירוע 'בר מצווה' לנער שהוא ומשפחתו נמצאו חיוביים לקורונה שעות לפני שהוא היה אמור לחגוג את שמחתו יחד עם חבריו ובני משפחתו – ובארגון נענו לאתגר.

הפנייה הגיעה לסניף הארגון בשעה 19:30.  היה מי שדאג לעדכן על החתן והמשפחה שהתארגנו לשמחת הבר המצווה של בנם באחד מאולמות העיר, אך טלפון ממשרד הבריאות שינה את כל התוכניות ובני המשפחה התגלו כחולי קורונה, כולל חתן הבר מצווה.

בעזר מציון לקחו את האתגר ברצינות. יהושע ליברמן, רכז מחוז מרכז ב'מחוברים לחיים', נכנס לעובי הקורה ותוך כשעה הצליחו בארגון להרים בר מצווה בחניית הבניין של משפחת חתן הבר מצווה, יחד עם חברי הכיתה ושכנים טובים.

האירוע שאורגן לפרטי פרטים, החל מעיצוב בלונים ועד לעוגה מעוצבת, נערך בהפתעה לחתן הבר המצווה. ניידות משטרה של השיטור העירוני התגייסו למען המטרה וכרזו לחתן במערכת הכריזה לצאת למרפסת ביתו – ולהפתעתו גילה על האירוע שדאגו להפיק לו.

מתחת ביתו חיכו לו חבריו לספסל הלימודים יחד עם צוות הת"ת, לצד תושבי השכונה שהגיעו לשמחו, לצד דרשות שנאמרו בשבחו של החתן, כאשר הקלידן משה לוין ניצח על הקלידים והרקיד את החתן, החברים ובני המשפחה.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.