כביש 444 | בעקבות חריגה: שלוש משאיות הושבתו לתקופה

יוסי לוז
כ"א אדר ה'תשפ"א 05/03/21
בפעילות אכיפה ממוקדת שנערכה סמוך לראש העין, השביתה המשטרה שלוש משאיות הובלו שחרגו בכ-14 טון מהמשקל שהותר להם • בדוברות המשטרה מסרו, כי "רישיון הנהיגה של הנהגים נפסל ל-30 יום והמשאיות הושבתו לתקופה של 30 ו-60 ימים. הנהגים זומנו לשיפוט מהיר"
צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה

שלוש משאיות הושבתו לתקופה של 30 ו-60 ימים במגרש האחסנה של המשטרה בעקבות חריגות משקל שאותרו ע"י שוטרי אגף התנועה במהלך פעילות אכיפה ממוקדת שנערכה אמש, יום חמישי, בכביש 444 סמוך לראש העין.

מדוברות המשטרה (אגף התנועה) נמסר, כי "שוטרי אגף התנועה ביצעו פעילות אכיפה ממוקדת ומשפיעה נגד עבירות נהגי הרכב הכבד בשת"פ אגף הרכב של משרד התחבורה בכביש 444 סמוך לראש העין". 

במהלך הפעילות בוצעה בדיקת משקל למשאיות שהובילו חומרי בניה. "במהלך הבדיקה נמצא כי משקל המשאית חורג ב-56% מהמשקל המותר (כ-14 טון חריגה), בגרור חריגה של 43% מהמותר וכן משאית נוספת עם חריגה של 36% מהמותר. רישיון הנהיגה של הנהגים נפסל ל-30 יום והמשאיות הושבתה לתקופה של 30 ו-60 ימים, הנהגים זומנו לשיפוט מהיר", נמסר מהמשטרה.

בדוברות המשטרה חתמו את ההודעה בכך שימשיכו "לבצע בנחישות אכיפה נגד הגורמים לתאונות הדרכים, במטרה לשמור על חיי ציבור משתמשי הדרך, ולצמצם את מעורבותם של כלי הרכב הכבד בתאונות הדרכים. זאת באמצעות אכיפה מרתיעה המגדילה את סיכויי מבצעי העבירות להיתפס".