טרגדיה: צעיר מהעיר נהרג הלילה בתאונת אופנוע

יוסי לוז
כ"ב אייר ה'תשפ"א 04/05/21
במהלך הלילה נקבע מותו של רוכב האופנוע שנפצע אנושות הלילה בתאונה עם מעורבות משאית, בכביש 471 ממחלף נחשונים לכיוון מחלף שעריה • ההרוג הוא תושב העיר, הבחור מתתיה ברדה ז"ל, בנו של רב קהילת 'תפילה למשה' בעיר הגאון הרב אופיר ברדה שליט"א • הלווייתו תצא בשעה 15:00 מהעיר
צילום: דוברות זק״א
צילום: דוברות זק״א

בהמשך לדיווח אודות התאונה הקשה שאירעה הלילה בכביש 471 מעט לאחר חצות, במהלך הלילה נקבע בבית החולים בלינסון מותו של רוכב האופנוע, צעיר תושב אלעד כבן 21, לאחר שנפצע באורח אנוש ופונה מהזירה עם פגיעה רב מערכתית.

עם היוודע הבשורה הקשה, התברר כי ההרוג הוא תושב העיר, הבחור מתתיה ברדה ז"ל, בנו של רב קהילת 'תפילה למשה' בעיר הגאון הרב אופיר ברדה שליט"א. הלוויתו תצא היום, יום שלישי, בשעה 15:00 מביתו שברחוב יהודה הנשיא 82 בעיר, אל עבר בית העלמין ירקונים, שם יטמן.

כזכור, התאונה הקטלנית אירעה דקות ספורות לאחר חצות בכביש 471 ממחלף נחשונים לכיוון מחלף שעריה, כאשר בתאונה היו מעורבים אופנוע ומשאית. כוחות ההצלה שהוזעקו למקום העניקו טיפול רפואי ראשוני לצעיר כבן 21 והוא פונה באורח אנוש לבית החולים בלינסון בפתח תקוה, תוך כדי פעולות החייאה, אך שם למרבה הצער נאלצו לקבוע את מותו.

מתנדב זק״א, חזקי פיליפ, מסר, כי "מדובר בתאונה קשה מאוד עם מעורבות רוכב אופנוע ומשאית, רוכב האופנוע צעיר בן 21 שכב על הכביש מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, צוותי מד״א פינו את הרוכב במצב אנוש תוך כדי פעולות החייאה לבית החולים בלינסון, לצערי תוך זמן קצר נאלצו הרופאים לאשר את מותו"

מתנדבי זק״א מרחב שרון טיפלו בכבוד המת באיסוף הממצאים בזירה הקשה, נסיבות האירוע נחקרות ע״י המשטרה.