טרגדיה ב-471: רכב עלה באש במהלך נסיעה והנהג נהרג

יוסי לוז
כ"ז אדר ה'תשפ"א 11/03/21
במהלך הלילה הוזעקו כוחות כבאות והצלה לכביש 471 הסמוך לעיר, במקטע שבין מחלף שעריה לכיוון נחשונים, בעקבות דיווח על רכב שעלה באש תוך כדי נסיעה • מחקירה ראשונית של כבאות והצלה עולה חשד כי השריפה פרצה עקב דליפת גז ממיכל גפ"מ אשר היה ברכב
צילום: דוברות איחוד הצלה
צילום: דוברות איחוד הצלה
צילום: דוברות איחוד הצלה

לפנות בוקר הוזעקו כוחות כבאות והצלה לכביש 471 ממחלף שעריה לכיוון מחלף נחשונים, בעקבות דיווח על רכב שעולה באש. לוחמי האש שפעלו לכיבוי השריפה, איתרו מיד עם סיומה את גופתו של נהג הרכב, שלמרבה הצער מותו נקבע במקום.

מדוברות כב"ה פתח תקווה נמסר, כי "לפנות בוקר התקבלו הודעות במוקד 102 על רכב שעולה באש בכביש 471 . צוות כיבוי שהגיע למקום החל בפעולות כיבוי ואף נאמר לו מאזרחים במקום כי ייתכן שישנו אדם ברכב. בתום פעולות הכיבוי לוחמי האש הבחינו כי אכן ישנה גופה ברכב"

"מחקירה ראשונית של מערך הכבאות עולה חשד כי השריפה פרצה עקב דליפת גז ממיכל גפ"מ אשר היה ברכב ובנוסף היו ברכב מיכלי חמצן ועוד מיכל גפ"מ", הוסיפו בכב"ה.

מדוברות מד"א נמסר, כי "בשעה 03:29 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על רכב שעולה באש בכביש 471 ממחלף שעריה לכיוון מחלף נחשונים. חובשים ופראמדיקים של מד"א מדווחים על נפגע מחוסר הכרה ללא סימני חיים וקובעים את מותו".

חובש בכיר במד"א, עמנואל מאירי, סיפר: "מדובר באירוע טרגי קשה מאוד. עוברי אורח סיפרו לנו שהרכב החל לבעור במהלך הנסיעה והנהג נלכד בפנים. מיד כשכוחות הכיבוי סיימו לכבות את הרכב וניתן היה להתקרב אליו ביצענו בדיקה אבל הנהג היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו"

מדוברות זק״א נמסר, כי "הבוקר, סמוך לשעה 4:00, התקבל דיווח במוקד זק״א על רכב שעולה באש בכביש 471 ממחלף שעריה לנחשונים ובמקום הרוג. מתנדבי זק״א צוות מרחב שרון טיפלו בכבוד המת בזירה הקשה, גופת המנוח הועברה למכון באבו כביר להמשך בדיקה וזיהוי, נסיבות האירוע נחקרות ע״י המשטרה.

מתנדבי זק״א, שלום קליין ועזריאל שניצר, סיפרו: "מדובר במקרה מזעזע, רכב פרטי שעלה באש ככה״נ תוך כדי נסיעה בכביש המהיר, כשהגענו למקום לוחמי האש נלחמו בלהבות ולאחר כיבוי השריפה מצאנו את נהג הרכב ללא רוח חיים עם פגיעה רב מערכתית, פראמדיק מד״א אישר את מותו".

מתנדבי זק"א בזירה | צילום: דוברות זק"א

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.