טרגדיה בעיר: מרת חנה פיליפ ע"ה

יוסי לוז
ט"ו סיון ה'תשפ"א 26/05/21
בשעות הבוקר הלכה לעולמה תושבת העיר מרת חנה פיליפ ע"ה, לאחר שהתמודדה עם המחלה הקשה במהלך השנים האחרונות • בשבת האחרונה התמוטטה בביתה ופונתה לבית החולים במצב קשה • בפטירתה הותירה אחריה המנוחה שבעה יתומים, כשרק אחת מהן זכתה להוביל לחופה

בשעות הבוקר הלכה לעולמה תושבת העיר מרת חנה פיליפ ע"ה, לאחר שהתמודדה במשך מספר שנים עם המחלה הקשה שקיננה בגופה והיא בת 40 בלבד בפטירתה.

המנוחה נולדה להוריה לבית ויזל ממושב גמזו ובהגיעה לפרקה נישאה לרב מנחם פיליפ יבלחט"א, מחשובי חסידי ערלוי בעיר ומחנך בתלמוד תורה סלונים בעיר בני ברק. 

בני משפחתה וחברותיה מספרים על אישה מיוחדת אשר תמיד שמחה להיות לעזר ואף נזהרה בשמירת הלשון. לאורך התקופה בה התמודדה עם המחלה הארורה הסתירה זאת ממכריה בכדי לא לצער את סובביה.

במהלך השבת האחרונה התמוטטה בביתה ובעקבות כך אושפזה בבית החולים שיבא בתל השומר במצב קשה עד לשעות הבוקר היום, אז השיבה את נשמתה ליוצרה למגינת ליבם של בני משפחתה ומכריה.

בפטירתה הותירה אחריה את שבעה ילדים, כאשר רק אחת מהן זכתה להוביל לחופה. ביום ראשון האחרון, כאמור, נערכה שמחת בר המצווה לבנה שיחי' באולמי ויז'ניץ בעיר בהשתתפות האדמו"ר מערלוי, אך בשל מצבה הקשה של האם היא  לא השתתפה בו.

מסע ההלוויה יצא בשעה 16.00 מבית המנוחה ברחוב פנחס בן יאיר 25, בדרכה לבית העלמין סגולה בפתח תקווה, שם נטמנה.

תהא נשמתה צרורה בצרור החיים.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.