גלריה: בשל ההחמרה חמ"ל הקורונה נפתח שוב

מערכת "מהדריניוז"
י"ח סיון ה'תש"פ 10/06/20
בשל העליה במקרי ההדבקה: חמ"ל הקורונה של עיריית אלעד, נפתח השבוע על ידי ראש העיר הרב ישראל פרוש, מתוך מטרה להיערך בצורה מיטבית למקרים של הידבקויות חדשות

חמ"ל הקורונה של עיריית אלעד, נפתח השבוע על ידי ראש העיר הרב ישראל פרוש, מתוך מטרה להיערך בצורה מיטבית למקרים של הידבקויות חדשות. לצערנו, אומרים בעירייה, בשבוע האחרון, אנחנו רואים שוב עליה במספר הנדבקים, ועל כן עלה הצורך לחדד את ההנחיות להחמיר את האכיפה ולהיערכות מחודשת כדי לסייע במניעת ההידבקויות שוב.


בהודעה ששיגר ראש העיר לתושבים, הוא אמר בין השאר כי אנחנו רואים לצערנו לאחרונה התרופפות בהקפדה על הכללים. לדבריו, בימים אלה, נראה שבישראל מתפרצת שוב מחלת הקורונה, כשהאמצעי המשמעותי ביותר להעברת הנגיף הוא במוסדות החינוך."אנחנו בעירייה מעודכנים בכל מקרה של איש חינוך שנדבק, ופועלים באופן מידי כדי למנוע את המשך ההדבקה על ידי עדכון חובת בידוד לכל מי שבא במגע עם חולה. אנחנו קוראים לתושבים שוב, אנא, הקפידו על חבישת מסכות הגנה בכל מקום, גם בבתי הספר וגם בבתי הכנסת, וכמובן בהליכה ברחוב או בכניסות לבתי עסק".

עוד הוסיף ראש העיר "הקפידו על מרחק של שני מטרים במרחב הציבורי ושמרו על כללי ההיגיינה. אם הייתם במגע עם חולה מאומת, הקפידו על בידוד.אם יש לכם חשש קל שנדבקתם, השארו בבית והזמינו בדיקה באמצעות קופת החולים בה הינכם מבוטחים". צעדים אלו, כך הוכח פעם אחר פעם, מונעים את התפשטות המחלה, אומרים בעירייה וקוראים לתושבים לא לזלזל בהנחיות.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.