בן זכאי: פעוטה ננעלה ברכב וחולצה בשלום

יוסי לוז
כ"ח אלול ה'תשפ"א 05/09/21
מתנדבי ארגון ידידים הוזעקו הבוקר לאירוע חילוץ, לאחר שפעוטה כבת שנתיים ננעלה בשגגה ברכב לעיני אמה • כונן הארגון: בדרכי לרכישת ציוד לצורך בניית סוכה קיבלתי את הקריאה ומיהרתי למקום בלי להתמהמה. פתחנו את דלתות הרכב ללא קושי מיוחד והאימא הנרגשת הודתה לנו עם דמעות"
צילום: דוברות ידידים
צילום: דוברות ידידים

בשעות הבוקר התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות פעוטה כבת שנתיים שננעלה בשגגה ברכב לעיני אמה ברחוב בן זכאי בעיר. מתנדבי הארגון שהוזעקו במהירות למקום חילצו את הפעוטה במהירות ובשלום מבלי לגרום כל נזק לרכב.

מדוברות ידידים (444) נמסר, כי "הבוקר (ראשון) בשעה 10:40 התקבלה קריאה במוקד ידידים, אודות פעוטה כבת שנתיים שננעלה ברכב בשגגה לעיני אמה, ברחוב בן זכאי באלעד. מנהל סניף אלעד; פיני רובינשטיין, יחד עם כונני הסניף; מרדכי אפרים פרקש וניסים יוסף קסטרו, נענו לקריאה ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו המתנדבים את הפעוטה בשלום, ללא גרימת נזק לרכב".

כונן הארגון פיני רובינשטיין סיפר: "בדרכי לרכישת ציוד לצורך בניית סוכה בביתי קיבלתי את הקריאה ומיהרתי למקום בלי להתמהמה. ביחד עם מרדכי וניסים פתחנו את דלתות הרכב ללא קושי מיוחד. האמא הייתה נרגשת והודתה לנו עם דמעות בעיניים. התחושה היא כמו תמיד; שליחות וסיפוק עצום".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.