"איפה אני?": המוזיקאי ראובן יזדיאן בסינגל ביכורים

מערכת 'מהדריניוז'
כ' טבת ה'תשפ"א 04/01/21
ראובן יזדיאן, תושב העיר, שנולד וגדל בהוד השרון למשפחה שאינה שומרת תורה ומצוות, התחנך בקיבוץ של 'השומר הצעיר', התגייס לצה"ל ושירת בצנחנים, עד שנחשף לתורתו של רבי נחמן מברסלב וחזר בתשובה – מוציא סינגל ביכורים, שכתב והלחין, אשר מתכתב עם דרך ההתבודדות ובא לבטא את הקושי של להתפלל ולדבר בסגנון חופשי • האזינו

אחרי שחזר בתשובה לפני כעשרים שנה, לאחר שנחשף לרבי נחמן מברסלב ולתורותיו ובנה את ביתו בעיר אלעד, הזמר והיוצר ראובן יזדיאן משחרר את סינגל הביכורים שלו 'איפה אני?', בלדת רוק שכתב והלחין, המתכתב עם דרך ההתבודדות ובא לבטא את הקושי של להתפלל ולדבר עם בורא עולם ב"סגנון חופשי" ואישי.

יזדיאן נולד וגדל בהוד השרון למשפחה שאינה שומרת תורה ומצוות, התחנך בקיבוץ חצור מתנועת 'השומר הצעיר', וכשהגיע הגיל התגייס לצה"ל ושירת בצנחנים. במסגרת שירותו הצבאי שימש כמפיק מוסיקלי של העצרות הצבאיות וכשהשתחרר לאזרחות החל לנגן בהרכבי קאברים שונים ובבניית הרכבים מוסיקליים בעיקר בתחום מוסיקת הרוק.

לפני כעשרים שנה החל לחזור בתשובה כשנחשף לרבי נחמן מברסלב ולתורותיו. מאז זכה לבנות ולהקים משפחה חרדית בת שבע נפשות שמתגוררת בעיר אלעד.

"איפה אני?" – סינגל הביכורים שהינו בלדת רוק שכתב והלחין יזדיאן שמתכתב עם דרך ההתבודדות שהנחיל רבי נחמן ובא לבטא את הקושי של להתפלל ולדבר עם בורא עולם ב"סגנון חופשי" ואישי.

על העיבוד: ראובן יזדיאן ודן איילון.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.