בניגוד להנחיות: חתונה רבת משתתפים שנערכה בעיר – פוזרה

יוסי לוז
כ"ו שבט ה'תשפ"א 08/02/21
כוחות משטרה פזרו אמש חתונה רבת משתתפים שנערכה בעיר בניגוד להנחיות, זאת לאחר דיווח שהתקבל על קיום האירוע • בעקבות ההפרה וסיכון בריאות הציבור, כוחות המשטרה פזרו את כלל משתתפי החתונה ומפעיל המקום זומן לשימוע בפני קצין רישוי עסקים בתחנת ראש העין ואף ניתן לו דו"ח של 10,000 שקלים
אילוסטרציה | צילום: דוברות המשטרה
אילוסטרציה | צילום: דוברות המשטרה

הסגר הכללי על מדינת ישראל הסתיים אמש, אך המאבק לבלימת התפשטות נגיף הקורונה ואכיפת ההגבלות נמשך, כאשר אמש פזרה המשטרה ברחוב אבטליון בעיר חתונה רבת משתתפים שנערכה בניגוד להנחיות משרד הבריאות ובעקבות כך נרשמו במקום דו"חות.

מדוברות המשטרה (מרחב שרון) נמסר, כי "במשטרת ראש העין התקבל אמש דיווח אודות אירוע של התקהלות אסורה - חתונה ברחוב אבטליון בעיר אלעד. צוותי שיטור עירוני ראש העין הגיעו למקום והבחינו כי מדובר באולם בו היו כ 100 איש וזאת בניגוד להנחיות".

בעקבות ההפרה וסיכון בריאות הציבור בכלל ומשתתפי האירוע בפרט, כוחות המשטרה פזרו את כלל משתתפי החתונה ומפעיל המקום זומן לשימוע בפני קצין רישוי עסקים בתחנת ראש העין ואף ניתן לו דו"ח של 10,000 שקלים.

בנוסף לבעל המקום, נרשמו דו"חות נוספים על סך 5,000 שקלים, לזמר האירוע ולבעלי השמחה. כמו כן, הקלידן שניגן באירוע השאיר את הציוד במקום וברח מיד עם הגעת השוטרים ובמשטרה אומרים כי אף הוא ייקנס בסכום דומה.